Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

3/12 RT-RK – SAGA

Balon Corn

RT-RK

41
win
32
loss
Balon Corn

SAGA

IT Liga 01/12/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
01/12/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučković Bogdan

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kostić Milan

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK109101241Pobednik
SAGA61010632Poraženi

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Đorđe GlišićPG0000000000000000
2Lazar TodorovićPF300011100.011100.0000000
4Milan PetrovićSF23111250.0010.0020.0032
5Nemanja NikolićPG721031225.00001250.0111
7Darko StošićPF0200000000000021
8Dušan IgićPG0110020.0010.0000012
11Goran JakovljevićC1311204757.100051241.7471
14Dimitrije NikolićC139314757.10005771.4271
15Stefan ZarićSG0100020.0020.0000010
22Ivan CvetkovićPG32001616.70001250.0023
 Ukupno 413182143935.91520.0122548.072411

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
4Jovan TomovićPF0401000000000221
8Manja MiljevićSG40001333.31333.31250.0001
10Dejan SrećkovićSG41101616.7020.02450.0012
11Miloš BakićSG42002540.0010.0000025
12Marko TopalovićSF0200010.0010.0000022
15Marko OstojićC68102450.011100.01250.0351
55Branislav SimjanovićPG51102450.01250.0020.0011
77Đorđe ZečevićPF60002728.62450.0000002
78Dalibor MitićC22001425.0000020.0020
87Branko SmiljkovićSF1310020.0010.01250.0032
91Ivan VujićSF0500000020.0000052
99Radoš ŠćepanovićSG0000010.0000000000
 Ukupno 322841113729.751729.451435.752319