Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

3/12 RT-RK – SAGA

IT Liga 01/12/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
01/12/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučković Bogdan

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kostić MilanĆurčić Ognjen

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK109101241Pobednik
SAGA61010632Poraženi

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Đorđe GlišićPG0000000000000000
2Lazar TodorovićPF300011100.011100.0000000
4Milan PetrovićSF23111250.0010.0020.0032
5Nemanja NikolićPG721031225.00001250.0111
7Darko StošićPF0200000000000021
8Dušan IgićPG0110020.0010.0000012
11Goran JakovljevićC1311204757.100051241.7471
14Dimitrije NikolićC139314757.10005771.4271
15Stefan ZarićSG0100020.0020.0000010
22Ivan CvetkovićPG32001616.70001250.0023
 Ukupno 413182143935.91520.0122548.072411

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
4Jovan TomovićPF0401000000000221
8Manja MiljevićSG40001333.31333.31250.0001
10Dejan SrećkovićSG41101616.7020.02450.0012
11Miloš BakićSG42002540.0010.0000025
12Marko TopalovićSF0200010.0010.0000022
15Marko OstojićC68102450.011100.01250.0351
55Branislav SimjanovićPG51102450.01250.0020.0011
77Đorđe ZečevićPF60002728.62450.0000002
78Dalibor MitićC22001425.0000020.0020
87Branko SmiljkovićSF1310020.0010.01250.0032
91Ivan VujićSF0500000020.0000052
99Radoš ŠćepanovićSG0000010.0000000000
 Ukupno 322841113729.751729.451435.752319