Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

1/03 ACUMENICS – MICROSOFT

IT Liga 17/11/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
17/11/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučkovič B.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kostić MilanŠoškić Marko

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS1113181052Poraženi
MICROSOFT1214141454Pobednik

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar VasiljevićSF2774281844.4030.0111764.7524
5Nikola BorovićC69102540.00002540.0362
8Veljko RepićPG0000020.0010.0000000
11Srđan SpasojevićPF1432061250.01250.01250.0122
14Nikola TasićPF0110030.0020.0000102
16Uroš SpasojevićPG0100010.0000000100
41Darko GluhovićPF0300060.0030.0000031
88Miloš KaljevićPG52002633.31250.0000111
89Ivana MarkovićPF0000010.0000000000
23Rastko KoricaPG0000000000000000
00Nikola MastiloC0000010.0000000000
4Srđan KovačevićSG0100040.0020.0000010
 Ukupno 522782185930.521513.3142458.3121512

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG5437100214744.721216.7102441.792820
 Ukupno 5437100214744.721216.7102441.792820