Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

FINALNA UTAKMICA: VIP MOBILE – SAGA

IT Liga 12/05/2019 - 18:00
Balon Corn
IT Liga 12/05/2019 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
12/05/2019 18:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Kaličanin S.

Službena lica

Glavni sudijaSudijaSudija 2
Marčetić DušanKrivokuća NemanjaĆirić Marija

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
VIP1723261480Pobednik
SAGA6125932Poraženi

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF687031323.1060.0020.0261
6Petar RadivojevićSG66112540.0020.02366.7420
9Milan CvetkovićSG62202825.02825.0000110
13Đorđe TošićSG0200010.0010.0000022
14Miloš RužićSF163005771.41250.05862.5211
21Dejan StojanovićC0000000000000000
24Miloš MijuškovićPF16135361346.22450.02366.72114
66Marko MijuškovićC890431127.3020.02450.0540
23Aleksandar OreščaninSG2280081172.71333.35771.4444
37Srdjan JanketićPF0000000000000000
 Ukupno 8051158296942.062821.4162759.3203112

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC46112825.0010.0020.0153
4Jovan TomovićPF0430030.0000000130
10Dejan SrećkovićSG21001616.7020.0000013
11Miloš BakićSG30001425.01333.3000001
12Marko TopalovićSF1510050.0010.01250.0231
13Bojan OstojićPG0100030.0020.0000011
15Marko OstojićC22111333.3000020.0200
35Aleksandar OstojićPG83003837.52450.0000032
55Branislav SimjanovićPG0000020.0010.0000002
77Đorđe ZečevićPF24001714.3010.0000221
78Dalibor MitićC21001250.0000000010
91Ivan VujićSF82103475.022100.0000115
 Ukupno 322972135523.651729.41616.792019