Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

9/36 RT-RK – SEVEN BRIDGES

IT Liga 03/03/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 03/03/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
03/03/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Perović NebojšaMladenović Nikola

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK71261338Poraženi
SEVEN BRIDGES141751147Pobednik

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG0100000000000010
5Nemanja NikolićPG210011100.0000040.0011
6Emil MaidPG0000010.0000000000
7Darko StošićPF0000000000000000
10Rade DobrićSG22001520.0000000020
11Goran JakovljevićC45002450.0010.0010.0142
14Dimitrije NikolićC165105683.322100.0000410
15Stefan ZarićSG0000000000000000
21Igor GrkavacSF67003742.9010.0000070
22Ivan CvetkovićPG81101333.32366.7000011
 Ukupno 382220132748.14757.1050.05174

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG940033100.01425.0040.0131
7Marko VukobratPG125206785.7000020.0322
8Svetozar NešićC81003837.5030.02633.3101
20Nikola GenčićSG81003475.0010.02450.0010
33Vladimir ObućinaPF107014666.7010.022100.0161
77Luka TopalovićPF0110010.0000000100
 Ukupno 471931192965.51911.161833.37125