Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

9/35 BOSCH – SAGA

IT Liga 02/03/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 02/03/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
02/03/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošĆirić Marija

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
BOSCH12740023Poraženi
SAGA0820080440Pobednik

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Dušan MajstorovićPG1771072133.3040.03560.0255
11Bojan ĐurićPG0200010.0000000022
14Nebojša ĆelićC15000000001425.0230
15Semir JukovićSF0300040.0030.0000030
23Pavle TodorovićPG0700060.0010.0000250
24Aleksandar MilovanovićC24101520.0000050.0220
42Nemanja RadojevićPF1500050.0020.01425.0145
94Andrej RadulovićC23001333.3000000121
 Ukupno 23362094520.00100.051827.8102613

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC108314944.4020.02366.7445
4Jovan TomovićPF1020020.00001250.0002
5Ranko StanojevićPF0000000000000000
10Dejan SrećkovićSG970041040.0010.011100.0252
11Miloš BakićSG84003837.52633.3000040
12Marko TopalovićSF79003742.91520.0020.0090
13Bojan OstojićPG0000000000000000
46Goran VujićPG0000000000000000
66Nikola MiljanićPF0000000000000000
78Dalibor MitićC0400050.0010.0000041
91Ivan VujićSF53102728.61425.0000031
 Ukupno 403561164833.341921.14850.062911