Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

9/34 MICROSOFT – MUHLBAUER

IT Liga 03/03/2019 - 18:00
Balon Corn
IT Liga 03/03/2019 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
03/03/2019 18:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Mladenović NikolaJoksimović Miloš

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MICROSOFT117131243Poraženi
MÜHLBAUER1913201668Pobednik

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG1861031030.04666.7020.0066
10Vuk JovanovićPG82101250.02366.7000020
13Vukašin RankovićSF230011100.0010.0000032
14David MilićevićPG62101425.01250.01520.0026
15Denis AličićSF311000011100.0010.0100
16Vladimir IvanovićC47122540.0000000070
83Mićo BanovićC25011425.0100000230
 Ukupno 43265392634.691369.21812.532314

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar RadovanovićPG73102450.0030.03475.0121
4Borislav TabakovićSG91113475.01250.0000011
8Uroš PetrovićPG53202450.0030.01250.0033
10Vuk NikolićSG1320055100.01425.0010.0022
11Vladimir BearaPF38201250.00001250.0441
16Mario BratićPF187315862.52633.322100.0070
17Bojan KovačevićPF66003560.0010.0000240
32Marko LopičićC78013475.0010.01425.0532
 Ukupno 683893243666.742020.081553.3122610