Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

8/32 SEVEN BRIDGES – BOSCH

IT Liga 24/02/2019 - 16:00
Balon Corn
IT Liga 24/02/2019 - 16:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
24/02/2019 16:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Kaličanin S.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vidaković NikolaKrivokuća Nemanja

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES132211 0551Pobednik
BOSCH0811090634Poraženi

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG2281091947.43837.511100.0171
7Marko VukobratPG0000000000000000
8Svetozar NešićC5146121315.4060.01616.72123
9Anđelko GolubovićC27001425.0000020.0430
20Nikola GenčićSG84202450.011100.03475.0221
33Vladimir ObućinaPF861031323.1030.02366.7245
77Luka TopalovićPF67403650.0000020.0520
 Ukupno 5146141205933.941822.271838.9163010

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF44002728.6010.0000311
7Marko LazićPF0100040.0020.0000100
8Periša LukovićPF861031127.31425.01250.0065
14Nebojša ĆelićC0800020.0000000262
23Pavle TodorovićPG7101031225.0020.01812.5281
24Aleksandar MilovanovićC86004757.1000010.0152
42Nemanja RadojevićPF733031323.1060.01333.3124
 Ukupno 343850155626.81156.731421.4102815