Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

8/31 MÜHLBAUER – RT-RK

IT Liga 24/02/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 24/02/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
24/02/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Svrkota NikolaČimburović Nikola

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER1711151558Pobednik
RT-RK9951336Poraženi

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Stevan UzelacSF0000010.0000000001
3Aleksandar RadovanovićPG1722171070.01333.32366.7022
8Uroš PetrovićPG1512715955.61250.04757.12101
9Branimir RackovićSG116105862.511100.0000151
10Vuk NikolićSG762031127.31714.3000060
17Bojan KovačevićPF0300000000000031
32Marko LopičićC86104757.1010.0050.0242
 Ukupno 5835132244652.241428.661540.05308

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Đorđe GlišićPG0100010.0010.0000010
4Milan PetrovićSF32001425.0010.011100.0112
8Dušan IgićPG23001714.3040.0020.0122
11Goran JakovljevićC14133061833.3010.02633.3580
14Dimitrije NikolićC452021020.0010.0000231
21Igor GrkavacSF43002728.6040.0000213
22Ivan CvetkovićPG95204850.01333.3010.0052
 Ukupno 363270165529.11156.731030.0112110