Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

8/30 ACUMENICS – MICROSOFT

IT Liga 23/02/2019 - 20:00
Balon Corn
IT Liga 23/02/2019 - 20:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
23/02/2019 20:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošPerović Nebojša

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS151215749Pobednik
MICROSOFT6761736Poraženi

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar VasiljevićSF2371081457.11333.36966.7253
4Srđan KovačevićSG0100000000000010
5Nikola BorovićC1110125862.50001250.0281
8Veljko RepićPG0200020.0020.0000020
11Srđan SpasojevićPF76002728.611100.022100.0332
13Miodrag BlažićPF0201020.0000000020
14Nikola TasićPF21001333.3010.0000103
16Uroš SpasojevićPG31011333.31250.0000010
23Rastko KoricaPG0000000000000000
41Darko GluhovićPF0300040.0020.0000031
88Miloš KaljevićPG31101250.00001250.0101
89Ivana MarkovićPF0000010.0000030.0000
00Nikola MastiloC0300010.0000000122
 Ukupno 493734184738.331127.3101855.6102713

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Srdjan MarkovićPF673021118.2010.022100.0341
3Miloš BrzakovićPG1100010.00001250.0011
10Vuk JovanovićPG84103742.9020.02450.0222
11Lazar TrnavacC22101520.0020.0000020
13Vukašin RankovićSF0200040.0000000021
14David MilićevićPG941021020.01425.041233.3224
16Vladimir IvanovićC200011100.0000000000
24Dmitar RedžićPF81024666.7000000011
83Mićo BanovićC0400030.0000000133
 Ukupno 362562134827.11911.192045.081713