Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

8/29 SAGA – VIP MOBILE

IT Liga 24/02/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 24/02/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
24/02/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Čimburović NikolaKrivokuća Nemanja

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA546924Poraženi
VIP1513111453Pobednik

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC0731050.0020.0020.0075
10Dejan SrećkovićSG25101812.5030.0030.0141
11Miloš BakićSG530021020.01616.7000125
15Marko OstojićC96014850.0010.01250.0240
55Branislav SimjanovićPG26001520.0010.0000152
78Dalibor MitićC640031127.3030.0000223
 Ukupno 243142114723.41166.31714.372416

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF633321315.4060.022100.0035
6Petar RadivojevićSG68103742.9030.0000442
13Đorđe TošićSG0110020.0020.0000100
14Miloš RužićSF95202922.2010.05955.6140
15Hrvoje ErorC13000000001250.0120
22Nenad MitrovićPF22001250.0010.0000110
23Aleksandar OreščaninSG1642071546.71911.11520.0220
37Srdjan JanketićPF1400020.00001250.0132
66Marko MijuškovićC126035862.500022100.0241
 Ukupno 533696205834.51224.5122254.5132310