Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

7/27 MUHLBAUER – BOSCH

IT Liga 26/01/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
26/01/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučkovič B.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Marčetić DušanMladenović Nikola

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER1318101253Pobednik
BOSCH6591333Poraženi

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar RadovanovićPG1652061346.2040.04580.0231
7Ivan MalićSF0000020.0010.0000000
8Uroš PetrovićPG23801128.3030.0020.0124
9Branimir RackovićSG911204944.4030.011100.0471
10Vuk NikolićSG741131225.01425.0010.0222
14Uroš ErićC55041250.00003650.0141
24Vladimir StankovićPF1480151145.54757.1000264
 Ukupno 5336136206132.852222.781553.3122413

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Dušan MajstorovićPG1850071450.022100.02450.0146
8Periša LukovićPF38101812.50001425.0263
11Bojan ĐurićPG0100020.0000000013
15Semir JukovićSF29001520.0030.0000360
24Aleksandar MilovanovićC37301250.00001425.0341
42Nemanja RadojevićPF0320020.0010.0000031
43Bogdan ZdravkovićSG0100030.0000000011
45Marko MiloševićSF21001333.3010.0000012
74Milan CvetićaninSF54001425.00003742.9133
 Ukupno 333960124327.92728.671936.8102920