Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

7/27 MUHLBAUER – BOSCH

IT Liga 26/01/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 26/01/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
26/01/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučkovič B.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Marčetić DušanMladenović Nikola

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER1318101253Pobednik
BOSCH6591333Poraženi

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar RadovanovićPG1652061346.2040.04580.0231
7Ivan MalićSF0000020.0010.0000000
8Uroš PetrovićPG23801128.3030.0020.0124
9Branimir RackovićSG911204944.4030.011100.0471
10Vuk NikolićSG741131225.01425.0010.0222
14Uroš ErićC55041250.00003650.0141
24Vladimir StankovićPF1480151145.54757.1000264
 Ukupno 5336136206132.852222.781553.3122413

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Dušan MajstorovićPG1850071450.022100.02450.0146
8Periša LukovićPF38101812.50001425.0263
11Bojan ĐurićPG0100020.0000000013
15Semir JukovićSF29001520.0030.0000360
24Aleksandar MilovanovićC37301250.00001425.0341
42Nemanja RadojevićPF0320020.0010.0000031
43Bogdan ZdravkovićSG0100030.0000000011
45Marko MiloševićSF21001333.3010.0000012
74Milan CvetićaninSF54001425.00003742.9133
 Ukupno 333960124327.92728.671936.8102920