Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

7/26 ACUMNENICS – RT-RK

Balon Corn

ACUMENICS

35
loss
37
win
Balon Corn

RT-RK

IT Liga 26/01/2019 - 23:56
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
26/01/2019 23:56 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kral PetarŠoškić Marko

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS57121135Poraženi
RT-RK127111737Pobednik

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar VasiljevićSF1851041330.81333.391656.3140
4Srđan KovačevićSG0100010.0000000010
5Nikola BorovićC310111714.30001616.7642
8Veljko RepićPG21001250.0010.0000100
11Srđan SpasojevićPF56012633.3010.01333.3062
14Nikola TasićPF0000010.0000000000
31Nenad PetrovićC1100030.00001250.0100
41Darko GluhovićPF0000000000000000
88Miloš KaljevićPG62112633.3010.02633.3111
89Ivana MarkovićPF0000010.0000000000
23Rastko KoricaPG0000000000000000
 Ukupno 352633104025.01616.7143342.410165

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG42002366.7000000020
1Đorđe GlišićPG0000000000000000
4Milan PetrovićSF65001333.3010.044100.0231
7Darko StošićPF0000000000000001
8Dušan IgićPG32201250.01250.0000022
11Goran JakovljevićC14131361250.00002450.0762
14Dimitrije NikolićC23411812.5010.0000031
15Stefan ZarićSG0100020.0020.0000012
21Igor GrkavacSF68002922.21333.31250.0261
22Ivan CvetkovićPG23001333.3020.0000126
 Ukupno 373774144233.321118.271070.0122516