Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

7/26 ACUMNENICS – RT-RK

IT Liga 26/01/2019 - 23:56
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
26/01/2019 23:56 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kral PetarŠoškić Marko

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS57121135Poraženi
RT-RK127111737Pobednik

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar VasiljevićSF1851041330.81333.391656.3140
4Srđan KovačevićSG0100010.0000000010
5Nikola BorovićC310111714.30001616.7642
8Veljko RepićPG21001250.0010.0000100
11Srđan SpasojevićPF56012633.3010.01333.3062
14Nikola TasićPF0000010.0000000000
31Nenad PetrovićC1100030.00001250.0100
41Darko GluhovićPF0000000000000000
88Miloš KaljevićPG62112633.3010.02633.3111
89Ivana MarkovićPF0000010.0000000000
23Rastko KoricaPG0000000000000000
 Ukupno 352633104025.01616.7143342.410165

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG42002366.7000000020
1Đorđe GlišićPG0000000000000000
4Milan PetrovićSF65001333.3010.044100.0231
7Darko StošićPF0000000000000001
8Dušan IgićPG32201250.01250.0000022
11Goran JakovljevićC14131361250.00002450.0762
14Dimitrije NikolićC23411812.5010.0000031
15Stefan ZarićSG0100020.0020.0000012
21Igor GrkavacSF68002922.21333.31250.0261
22Ivan CvetkovićPG23001333.3020.0000126
 Ukupno 373774144233.321118.271070.0122516