Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

7/25 SAGA – MICROSOFT

IT Liga 26/01/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
26/01/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaČimburović Nikola

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA14951341Pobednik
MICROSOFT670921Poraženi

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
11Miloš BakićSG114004580.033100.0000220
12Marko TopalovićSF44212366.7010.0010.0134
14Milan StojanovićSF0100000000000011
15Marko OstojićC26201250.0010.0000241
46Goran VujićPG0020020.0010.0000005
50Slaven MiloševićC1390151533.32540.01250.0450
78Dalibor MitićC1500090.0040.01425.0143
91Ivan VujićSF25201520.0010.0020.0232
10Dejan SrećkovićSG84003560.01250.01250.0222
 Ukupno 413882164634.861833.331127.3142418

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG21284185016.01119.14850.0111713
 Ukupno 21284185016.01119.14850.0111713