Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

6/24 BOSCH – VIP MOBILE

Balon Corn

BOSCH

24
loss
55
win
Balon Corn

VIP MOBILE

IT Liga 23/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
23/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaČimburović Nikola

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
BOSCH4210824Poraženi
VIP1911141155Pobednik

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF32001911.111100.0000110
5Dušan MajstorovićPG673031127.3030.0000076
8Periša LukovićPF760031323.111100.0000153
42Nemanja RadojevićPF25001333.3000000231
45Marko MiloševićSF0200040.0000000113
74Milan CvetićaninSF43002825.0000000032
11Bojan ĐurićPG0300020.0010.0000123
43Bogdan ZdravkovićSG200011100.0000000002
 Ukupno 242830115121.62633.300062220

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF56302728.6030.01425.0061
6Petar RadivojevićSG65213475.0010.0000230
9Milan CvetkovićSG0210050.0030.0000020
13Đorđe TošićSG64003742.9030.0000222
14Miloš RužićSF109113560.01250.03650.0271
23Aleksandar OreščaninSG1733071353.82633.31616.7122
24Miloš MijuškovićPF44412450.0000030.0041
66Marko MijuškovićC66012728.600022100.0241
 Ukupno 5439144225242.331816.772133.39308