Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

6/24 BOSCH – VIP MOBILE

IT Liga 23/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
23/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaČimburović Nikola

Rezultati

Ekipa1234TIshod
BOSCH4210824Poraženi
VIP1911141155Pobednik

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF32001911.111100.0000110
5Dušan MajstorovićPG673031127.3030.0000076
8Periša LukovićPF760031323.111100.0000153
42Nemanja RadojevićPF25001333.3000000231
45Marko MiloševićSF0200040.0000000113
74Milan CvetićaninSF43002825.0000000032
11Bojan ĐurićPG0300020.0010.0000123
43Bogdan ZdravkovićSG200011100.0000000002
 Ukupno 242830115121.62633.300062220

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF56302728.6030.01425.0061
6Petar RadivojevićSG65213475.0010.0000230
9Milan CvetkovićSG0210050.0030.0000020
13Đorđe TošićSG64003742.9030.0000222
14Miloš RužićSF109113560.01250.03650.0271
23Aleksandar OreščaninSG1733071353.82633.31616.7122
24Miloš MijuškovićPF44412450.0000030.0041
66Marko MijuškovićC66012728.600022100.0241
 Ukupno 5439144225242.331816.772133.39308