Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

6/23 MICROSOFT – RT-RK

IT Liga 24/12/2018 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 24/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
24/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaBošković Aleksandar

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MICROSOFT0510110228Poraženi
RT-RK1409071040Pobednik

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG1191053016.71812.5000452
6Milan JeremićPF0110000000000010
8Jovan MilenkovićPF44122825.0000000220
10Vuk JovanovićPG0420050.0030.0000042
13Vukašin RankovićSF0200000000000020
15Denis AličićSF54002540.00001250.0043
24Dmitar RedžićPF0510060.0000000141
83Mićo BanovićC8121131127.30002366.7571
 Ukupno 284173126518.51119.13560.012299

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG66003837.5030.0000241
4Milan PetrovićSF1520080.0050.01425.0323
6Emil MaidPG30001250.011100.0000002
7Darko StošićPF0310020.0020.0000121
8Dušan IgićPG220011100.0000000022
11Goran JakovljevićC14170451145.50004580.03140
14Dimitrije NikolićC0000000000000000
21Igor GrkavacSF5113221216.7040.01250.0471
22Ivan CvetkovićPG441021118.2010.0010.0133
10Rade DobrićSG63103650.0020.0000121
 Ukupno 405186176127.91185.661250.0153614