Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

6/23 MICROSOFT – RT-RK

IT Liga 24/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
24/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaBošković Aleksandar

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MICROSOFT0510110228Poraženi
RT-RK1409071040Pobednik

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG1391063020.01812.5000452
6Milan JeremićPF0110000000000010
8Jovan MilenkovićPF44122825.0000000220
10Vuk JovanovićPG0420050.0030.0000042
13Vukašin RankovićSF0200000000000020
15Denis AličićSF54002540.00001250.0043
24Dmitar RedžićPF0510060.0000000141
83Mićo BanovićC8121131127.30002366.7571
 Ukupno 304173136520.01119.13560.012299

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG66003837.5030.0000241
4Milan PetrovićSF1520080.0050.01425.0323
6Emil MaidPG30001250.011100.0000002
7Darko StošićPF0310020.0020.0000121
8Dušan IgićPG220011100.0000000022
11Goran JakovljevićC14170451145.50004580.03140
14Dimitrije NikolićC0000000000000000
21Igor GrkavacSF5113221216.7040.01250.0471
22Ivan CvetkovićPG441021118.2010.0010.0133
10Rade DobrićSG63103650.0020.0000121
 Ukupno 405186176127.91185.661250.0153614