Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

5/20 MICROSOFT – VIP MOBILE

IT Liga 19/12/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
19/12/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučkovič B.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Marčetić DušanMladenović Nikola

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MICROSOFT104101438Poraženi
VIP815172363Pobednik

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG382980175630.41137.731127.3101912
 Ukupno 382980175630.41137.731127.3101912

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
6Petar RadivojevićSG410112366.7000020.0371
9Milan CvetkovićSG822031323.12825.0000020
13Đorđe TošićSG201011100.0000000002
14Miloš RužićSF75603560.00001425.0230
21Dejan StojanovićC44211616.71425.01250.0220
22Nenad MitrovićPF0101010.0000000010
23Aleksandar OreščaninSG133304944.43742.92540.0034
24Miloš MijuškovićPF1572371070.01250.0010.0161
66Marko MijuškovićC103105862.5010.0010.0210
 Ukupno 6335186265646.472231.841526.710258