Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

5/19 ACUMENICS – MUHLBAUER

IT Liga 19/12/2018 - 18:00
Balon Corn
IT Liga 19/12/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
19/12/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaDimić Petar

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS1212142058Pobednik
MÜHLBAUER1208141953Poraženi

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Nikola MastiloC0100000000000010
3Aleksandar VasiljevićSF2461 1112347.81520.01333.3242
4Srđan KovačevićSG0300030.0020.0000031
5Nikola BorovićC14180071741.2000030.06120
8Veljko RepićPG24011425.0020.0000131
11Srđan SpasojevićPF942031618.8010.03560.0221
16Uroš SpasojevićPG72003650.0010.01250.0111
41Darko GluhovićPF0000000000000000
88Miloš KaljevićPG45102450.0000010.0325
89Ivana MarkovićPF0000000000000000
 Ukupno 604342277337.01119.151435.7152811

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
8Uroš PetrovićPG1474151145.53560.01250.0166
9Branimir RackovićSG310201616.71425.0000281
10Vuk NikolićSG1251151631.31911.111100.0235
17Bojan KovačevićPF412112922.2010.0000661
34Nenad LakićSF754021315.4030.035 60.0053
32Marko LopičićC13111161154.5010.01714.3294
 Ukupno 5350134216631.852321.761540.0133720