Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

5/19 ACUMENICS – MUHLBAUER

IT Liga 19/12/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
19/12/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaDimić Petar

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS1212142058Pobednik
MÜHLBAUER1208141953Poraženi

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Nikola MastiloC0100000000000010
3Aleksandar VasiljevićSF2461 1112347.81520.01333.3242
4Srđan KovačevićSG0300030.0020.0000031
5Nikola BorovićC14180071741.2000030.06120
8Veljko RepićPG24011425.0020.0000131
11Srđan SpasojevićPF942031618.8010.03560.0221
16Uroš SpasojevićPG72003650.0010.01250.0111
41Darko GluhovićPF0000000000000000
88Miloš KaljevićPG45102450.0000010.0325
89Ivana MarkovićPF0000000000000000
 Ukupno 604342277337.01119.151435.7152811

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
8Uroš PetrovićPG1474151145.53560.01250.0166
9Branimir RackovićSG310201616.71425.0000281
10Vuk NikolićSG1251151631.31911.111100.0235
17Bojan KovačevićPF412112922.2010.0000661
34Nenad LakićSF754021315.4030.035 60.0053
32Marko LopičićC13111161154.5010.01714.3294
 Ukupno 5350134216631.852321.761540.0133720