Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

5/18 RT-RK – BOSCH

IT Liga 16/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Šoškić MarkoMarija Ćirić

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK0913130742Pobednik
BOSCH0807061435Poraženi

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG752031127.31520.0000410
1Đorđe GlišićPG31101520.01333.3000010
2Lazar TodorovićPF41102540.0000000100
5Nemanja NikolićPG23301714.3000020.0030
7Darko StošićPF0210000000000020
11Goran JakovljevićC1610105862.50006785.7461
12Slavko RadovićSF22001250.0000000110
14Dimitrije NikolićC611233933.3020.0020.00115
23Bogdan PavkovićC21101250.0000040.0103
25Ivan ĐokićPF0100010.0010.0000010
33Dušan JovanovićC0100010.0010.0000010
 Ukupno 4238123175133.321216.761540.011279

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF0400030.0010.0020.0220
3Andrija ZvicerPG0310040.0010.0000121
5Dušan MajstorovićPG1462261346.21520.01333.3153
7Marko LazićPF54002728.61425.0000130
8Periša LukovićPF32101911.1030.01250.0021
11Bojan ĐurićPG0411040.0000000220
23Pavle TodorovićPG31001425.01250.0000011
45Marko MiloševićSF0100020.0000000013
74Milan CvetićaninSF103005683.3000010.0211
94Andrej RadulovićC0400030.0000000130
24Aleksandar MilovanovićC0000010.0000000000
 Ukupno 353253155626.831618.82825.0102210