Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

5/18 RT-RK – BOSCH

Balon Corn

RT-RK

42
win
35
loss
Balon Corn

BOSCH

IT Liga 16/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Šoškić MarkoĆirić Marija

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK0913130742Pobednik
BOSCH0807061435Poraženi

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG752031127.31520.0000410
1Đorđe GlišićPG31101520.01333.3000010
2Lazar TodorovićPF41102540.0000000100
5Nemanja NikolićPG23301714.3000020.0030
7Darko StošićPF0210000000000020
11Goran JakovljevićC1610105862.50006785.7461
12Slavko RadovićSF22001250.0000000110
14Dimitrije NikolićC611233933.3020.0020.00115
23Bogdan PavkovićC21101250.0000040.0103
25Ivan ĐokićPF0100010.0010.0000010
33Dušan JovanovićC0100010.0010.0000010
 Ukupno 4238123175133.321216.761540.011279

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF0400030.0010.0020.0220
3Andrija ZvicerPG0310040.0010.0000121
5Dušan MajstorovićPG1462261346.21520.01333.3153
7Marko LazićPF54002728.61425.0000130
8Periša LukovićPF32101911.1030.01250.0021
11Bojan ĐurićPG0411040.0000000220
23Pavle TodorovićPG31001425.01250.0000011
45Marko MiloševićSF0100020.0000000013
74Milan CvetićaninSF103005683.3000010.0211
94Andrej RadulovićC0400030.0000000130
24Aleksandar MilovanovićC0000010.0000000000
 Ukupno 353253155626.831618.82825.0102210