Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

5/17 SAGA-SEVEN BRIDGES

IT Liga 16/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
16/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kostić MilanĆirić Marija

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA1009071440Poraženi
SEVEN BRIDGES1521181771Pobednik

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC59111119.11250.02633.3453
4Jovan TomovićPF44001250.00002450.0222
8Manja MiljevićSG60001616.71250.033100.0000
11Miloš BakićSG64303837.5010.0000041
15Marko OstojićC75103475.01250.0020.0143
55Branislav SimjanovićPG0110020.0000000012
66Nikola MiljanićPF52002633.31333.3000021
78Dalibor MitićC0530070.0020.0000232
91Ivan VujićSF72103742.91250.0000112
 Ukupno 4032101145326.451435.771546.7102216

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG1564061060.033100.0000241
8Svetozar NešićC1275041040.01425.03475.0165
14Jovan ČejovićC814013742.90002540.04102
16Stevica StevićSF123205771.41250.011100.0124
20Nikola GenčićSG22101520.0000000020
33Vladimir ObućinaPF1462051145.5020.04757.1422
40Zdravko LekovićPG53402728.61250.0000120
 Ukupno 6841181265745.661346.2101758.8132814