Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

5/17 SAGA-SEVEN BRIDGES

IT Liga 16/12/2018 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 16/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
16/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kostić MilanĆirić Marija

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA1009071440Poraženi
SEVEN BRIDGES1521181771Pobednik

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC59111119.11250.02633.3453
4Jovan TomovićPF44001250.00002450.0222
8Manja MiljevićSG60001616.71250.033100.0000
11Miloš BakićSG64303837.5010.0000041
15Marko OstojićC75103475.01250.0020.0143
55Branislav SimjanovićPG0110020.0000000012
66Nikola MiljanićPF52002633.31333.3000021
78Dalibor MitićC0530070.0020.0000232
91Ivan VujićSF72103742.91250.0000112
 Ukupno 4032101145326.451435.771546.7102216

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG1564061060.033100.0000241
8Svetozar NešićC1275041040.01425.03475.0165
14Jovan ČejovićC814013742.90002540.04102
16Stevica StevićSF123205771.41250.011100.0124
20Nikola GenčićSG22101520.0000000020
33Vladimir ObućinaPF1462051145.5020.04757.1422
40Zdravko LekovićPG53402728.61250.0000120
 Ukupno 6841181265745.661346.2101758.8132814