Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

4/16 MUHLBAUER – SAGA

Balon Corn

MÜHLBAUER

56
win
51
loss
Balon Corn

SAGA

IT Liga 08/12/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
08/12/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaBulatović Luka

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER1014161656Pobednik
SAGA1312131351Poraženi

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Stevan UzelacSF0100010.0000000101
3Aleksandar RadovanovićPG2611081844.42633.381266.7010
7Ivan MalićSF0000000000000001
8Uroš PetrovićPG0100010.0000000010
9Branimir RackovićSG73102633.3030.03475.0031
10Vuk NikolićSG1471041330.81520.05862.5251
11Vladimir BearaPF0500000000000321
17Bojan KovačevićPF2300040.0020.022100.0030
24Vladimir StankovićPF73103837.51333.3020.0210
 Ukupno 562440175133.341921.1182864.38165

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
4Jovan TomovićPF0220020.0000000114
5Ranko StanojevićPF1342161154.51333.3020.0220
8Manja MiljevićSG51002633.31250.0000011
10Dejan SrećkovićSG91004757.11250.0000012
11Miloš BakićSG1312061154.51250.0000011
12Marko TopalovićSF21211425.0020.0000010
14Milan StojanovićSF0000010.0000000000
15Marko OstojićC76103560.00001333.3330
78Dalibor MitićC0000010.0000000000
87Branko SmiljkovićSF27301250.0000020.0161
91Ivan VujićSF1400040.0010.01250.0132
 Ukupno 5227122235442.641233.32922.281911