Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

4/16 MUHLBAUER – SAGA

IT Liga 08/12/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
08/12/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaBulatović Luka

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER1014161656Pobednik
SAGA1312131351Poraženi

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Stevan UzelacSF0100010.0000000101
3Aleksandar RadovanovićPG2611081844.42633.381266.7010
7Ivan MalićSF0000000000000001
8Uroš PetrovićPG0100010.0000000010
9Branimir RackovićSG73102633.3030.03475.0031
10Vuk NikolićSG1471041330.81520.05862.5251
11Vladimir BearaPF0500000000000321
17Bojan KovačevićPF2300040.0020.022100.0030
24Vladimir StankovićPF73103837.51333.3020.0210
 Ukupno 562440175133.341921.1182864.38165

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
4Jovan TomovićPF0220020.0000000114
5Ranko StanojevićPF1342161154.51333.3020.0220
8Manja MiljevićSG51002633.31250.0000011
10Dejan SrećkovićSG91004757.11250.0000012
11Miloš BakićSG1312061154.51250.0000011
12Marko TopalovićSF21211425.0020.0000010
14Milan StojanovićSF0000010.0000000000
15Marko OstojićC76103560.00001333.3330
78Dalibor MitićC0000010.0000000000
87Branko SmiljkovićSF27301250.0000020.0161
91Ivan VujićSF1400040.0010.01250.0132
 Ukupno 5227122235442.641233.32922.281911