Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

4/15 ACUMENICS – BOSCH

IT Liga 08/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
08/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaRadović Nemanja

Rezultati

EkipaTIshod
ACUMENICS44Pobednik
BOSCH34Poraženi

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Nikola MastiloC0100000000000013
4Srđan KovačevićSG0100000010.0020.0010
5Nikola BorovićC04102366.70001520.0220
7Aleksa AleksićSG0000000010.0000001
8Veljko RepićPG0100000000000012
11Srđan SpasojevićPF02001250.00001250.0022
13Miodrag BlažićPF04101520.0000000311
14Nikola TasićPF0100000010.0000101
15Nemanja RadosavljevićC01001425.02366.73475.0101
16Uroš SpasojevićPG0000020.011100.0000000
41Darko GluhovićPF04102366.7030.0000042
 Ukupno 0193071936.831030.051338.571213

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Dušan MajstorovićPG02002366.72540.011100.0205
8Periša LukovićPF020011100.02450.0000022
11Bojan ĐurićPG0100010.0000000100
15Semir JukovićSF0010000010.0000001
16Andrija MiljkovićSF0000000010.0000000
23Pavle TodorovićPG04002540.0000010.0043
24Aleksandar MilovanovićC06003650.000022100.0242
43Bogdan ZdravkovićSG0020020.0020.0000001
45Marko MiloševićSF010011100.0000010.0101
94Andrej RadulovićC0410010.0000020.0042
 Ukupno 0204092045.041330.83742.961417