Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

4/15 ACUMENICS – BOSCH

IT Liga 08/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
08/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Vlahović NemanjaBulatović Luka

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS710111644Pobednik
BOSCH11091434Poraženi

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Nikola MastiloC0100000000000013
4Srđan KovačevićSG1200010.0010.01425.0021
5Nikola BorovićC88113475.00002728.6441
7Aleksa AleksićSG0000010.0010.0000001
8Veljko RepićPG0100000000000011
11Srđan SpasojevićPF44001333.30002450.0222
13Miodrag BlažićPF24101520.0000000221
14Nikola TasićPF0200020.0020.0000112
15Nemanja RadosavljevićC113103837.52366.73475.0121
16Uroš SpasojevićPG30001520.011100.0000001
41Darko GluhovićPF44102728.6030.0000043
3Aleksandar VasiljevićSF1184041625.01425.02825.0531
23Rastko KoricaPG0100010.0000000100
89Ivana MarkovićPF0000000000000000
 Ukupno 443881155328.341526.7102737.0162218

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Dušan MajstorovićPG1132241428.62825.011100.0124
8Periša LukovićPF95013837.52450.01250.0054
11Bojan ĐurićPG0200030.0010.0000200
15Semir JukovićSF0000010.0010.0000001
16Andrija MiljkovićSF0100000000000012
23Pavle TodorovićPG45002633.3010.0010.0056
24Aleksandar MilovanovićC88013742.900022100.0263
43Bogdan ZdravkovićSG0120040.0020.0000101
45Marko MiloševićSF22001250.0000010.0203
94Andrej RadulovićC0510010.0000020.0052
 Ukupno 343254134628.341723.54944.482426