Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

4/14 RT-RK – VIP MOBILE

Balon Corn

RT-RK

44
loss
74
win
Balon Corn

VIP MOBILE

IT Liga 09/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
09/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Svrkota NikolaČimburović Nikola

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK14914744Poraženi
VIP1922132074Pobednik

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG32001425.01250.0000113
1Đorđe GlišićPG32001333.31250.0000020
6Emil MaidPG0510030.0000000412
11Goran JakovljevićC1471251338.50004580.0342
12Slavko RadovićSF0300000000000120
14Dimitrije NikolićC1354351145.51250.022100.0056
22Ivan CvetkovićPG45102366.7000000052
23Bogdan PavkovićC22111333.3000000111
24Dimitrije PetrovićPF0100060.0010.0020.0102
25Ivan ĐokićPF42102633.3020.0000110
33Dušan JovanovićC0100010.0000000010
 Ukupno 433596175332.13933.36966.7122318

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF25901616.7010.0000053
6Petar RadivojevićSG1393061250.0030.01250.0451
9Milan CvetkovićSG142005771.44666.7000021
13Đorđe TošićSG25001250.0010.0000050
14Miloš RužićSF187205955.6020.08988.9253
15Hrvoje ErorC0000010.0000000000
22Nenad MitrovićPF0100010.0010.0000100
23Aleksandar OreščaninSG25340102245.51911.14850.0212
 Ukupno 7432180286046.752321.7131968.492310