Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

4/14 RT-RK – VIP MOBILE

IT Liga 09/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
09/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Svrkota NikolaČimburović Nikola

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK14914744Poraženi
VIP1922132074Pobednik

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG32001425.01250.0000113
1Đorđe GlišićPG32001333.31250.0000020
6Emil MaidPG0510030.0000000412
11Goran JakovljevićC1471251338.50004580.0342
12Slavko RadovićSF0300000000000120
14Dimitrije NikolićC1354351145.51250.022100.0056
22Ivan CvetkovićPG45102366.7000000052
23Bogdan PavkovićC22111333.3000000111
24Dimitrije PetrovićPF0100060.0010.0020.0102
25Ivan ĐokićPF42102633.3020.0000110
33Dušan JovanovićC0100010.0000000010
 Ukupno 433596175332.13933.36966.7122318

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF25901616.7010.0000053
6Petar RadivojevićSG1393061250.0030.01250.0451
9Milan CvetkovićSG142005771.44666.7000021
13Đorđe TošićSG25001250.0010.0000050
14Miloš RužićSF187205955.6020.08988.9253
15Hrvoje ErorC0000010.0000000000
22Nenad MitrovićPF0100010.0010.0000100
23Aleksandar OreščaninSG25340102245.51911.14850.0212
 Ukupno 7432180286046.752321.7131968.492310