Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

4/13 MICROSOFT – SEVEN BRIDGES

Balon Corn

MICROSOFT

42
win
41
loss
Balon Corn

SEVEN BRIDGES

IT Liga 09/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
09/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Bulatović LukaČimburović Nikola

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MICROSOFT91941042Pobednik
SEVEN BRIDGES711131041Poraženi

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG04102728.61425.03560.0131
1Srdjan MarkovićPF061051241.71333.3030.0061
14David MilićevićPG01202450.01333.3000013
16Vladimir IvanovićC0610010.0000000150
17Nemanja StefanovićSF0000000000000000
21Milan TopalovićPF0000000000000000
24Dmitar RedžićPF04101250.0000000220
83Mićo BanovićC0702050.0000000072
 Ukupno 02862103132.331030.03837.54247

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
7Marko VukobratPG02402728.6030.022100.0202
8Svetozar NešićC04211520.01250.0020.0042
14Jovan ČejovićC014023650.0000020.02120
33Vladimir ObućinaPF06102366.7030.03742.9060
40Zdravko LekovićPG00003742.9020.01250.0002
 Ukupno 02673112839.311010.061540.04226