Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

4/13 MICROSOFT – SEVEN BRIDGES

IT Liga 09/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
09/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Bulatović LukaČimburović Nikola

Rezultati

Ekipa1234OTIshod
MICROSOFT91941042
SEVEN BRIDGES711131041

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG04102728.61425.03560.0131
1Srdjan MarkovićPF061051241.71333.3030.0061
14David MilićevićPG01202450.01333.3000013
16Vladimir IvanovićC0610010.0000000150
17Nemanja StefanovićSF0000000000000000
21Milan TopalovićPF0000000000000000
24Dmitar RedžićPF04101250.0000000220
83Mićo BanovićC0702050.0000000072
 Ukupno 02862103132.331030.03837.54247

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
7Marko VukobratPG02402728.6030.022100.0202
8Svetozar NešićC04211520.01250.0020.0042
14Jovan ČejovićC014023650.0000020.02120
33Vladimir ObućinaPF06102366.7030.03742.9060
40Zdravko LekovićPG00003742.9020.01250.0002
 Ukupno 02673112839.311010.061540.04226