Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

3/10 VIP MOBILE-MÜHLBAUER

IT Liga 01/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
01/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučković Bogdan

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kostić MilanŠoškić Marko

Rezultati

Ekipa1234TIshod
VIP2016182276Pobednik
MÜHLBAUER91019846Poraženi

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
6Petar RadivojevićSG32100000003475.0112
9Milan CvetkovićSG110004850.03742.9000000
14Miloš RužićSF116505955.6010.01333.3332
15Hrvoje ErorC0000000000000000
22Nenad MitrovićPF0000000000000000
23Aleksandar OreščaninSG1445041428.62825.044100.0041
24Miloš MijuškovićPF18133171163.61333.33475.0585
66Marko MijuškovićC1971481266.70003475.0340
 Ukupno 7632155285451.961931.6141973.7122010

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Stevan UzelacSF23101250.0010.0000031
3Aleksandar RadovanovićPG1923071741.22633.33560.0113
8Uroš PetrovićPG32301911.1020.01250.0021
9Branimir RackovićSG35001616.71425.0000141
10Vuk NikolićSG63002922.21520.01250.0211
11Vladimir BearaPF0100030.0000000010
17Bojan KovačevićPF2200030.0010.022100.0111
24Vladimir StankovićPF77013742.91333.3040.0431
34Nenad LakićSF42002540.0000000112
 Ukupno 462771176127.952222.771546.7101711