Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

3/10 VIP MOBILE-MÜHLBAUER

Balon Corn

VIP MOBILE

76
win
46
loss
Balon Corn

MÜHLBAUER

IT Liga 01/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
01/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučković Bogdan

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kostić MilanŠoškić Marko

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
VIP2016182276Pobednik
MÜHLBAUER91019846Poraženi

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
6Petar RadivojevićSG32100000003475.0112
9Milan CvetkovićSG110004850.03742.9000000
14Miloš RužićSF116505955.6010.01333.3332
15Hrvoje ErorC0000000000000000
22Nenad MitrovićPF0000000000000000
23Aleksandar OreščaninSG1445041428.62825.044100.0041
24Miloš MijuškovićPF18133171163.61333.33475.0585
66Marko MijuškovićC1971481266.70003475.0340
 Ukupno 7632155285451.961931.6141973.7122010

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Stevan UzelacSF23101250.0010.0000031
3Aleksandar RadovanovićPG1923071741.22633.33560.0113
8Uroš PetrovićPG32301911.1020.01250.0021
9Branimir RackovićSG35001616.71425.0000141
10Vuk NikolićSG63002922.21520.01250.0211
11Vladimir BearaPF0100030.0000000010
17Bojan KovačevićPF2200030.0010.022100.0111
24Vladimir StankovićPF77013742.91333.3040.0431
34Nenad LakićSF42002540.0000000112
 Ukupno 462771176127.952222.771546.7101711