Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. DRUGA ALL STAR UTAKMICA IT LIGE
  3. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  4. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  5. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE

3/09 SEVEN BRIDGES – ACUMENICS

IT Liga 02/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
02/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Vučković Bogdan

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Čimburović NikolaPerović Nebojša

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES20811645Pobednik
ACUMENICS528520Poraženi

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG0010040.0020.0000000
7Marko VukobratPG1442051145.5030.04666.7313
8Svetozar NešićC0220010.0000000110
13Bogdan NikolićPG62002922.2030.022100.0200
16Stevica StevićSF1400040.0030.01250.0220
20Nikola GenčićSG12001520.0020.0000020
23Nikola ŠkundrićC1310106785.70001250.0373
24Saša PlatišaSG0110020.0000000011
33Vladimir ObućinaPF69202728.6010.02450.0452
77Luka TopalovićPF42002825.0020.0020.0110
 Ukupno 453690185831.00160.0101855.616209

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Nikola BorovićC33001250.00001425.0123
7Aleksa AleksićSG0100010.0010.0000011
8Veljko RepićPG0100020.0000000010
9Marko BrankovićPG0000000000000002
11Srđan SpasojevićPF0310040.0000000032
14Nikola TasićPF0100010.0010.0000101
16Uroš SpasojevićPG33001250.0010.01250.0121
18Aleksandar CrnogoracPF23001425.0000000210
41Darko GluhovićPF3300040.01333.3020.0032
89Ivana MarkovićPF22001616.7000020.0200
15Nemanja RadosavljevićC53012633.31333.3060.0124
13Miodrag BlažićPF25121520.0010.0020.0320
 Ukupno 20282373718.921020.021811.1111716