Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

3/09 SEVEN BRIDGES – ACUMENICS

Balon Corn

SEVEN BRIDGES

45
win
20
loss
Balon Corn

ACUMENICS

IT Liga 02/12/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
02/12/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Vučković Bogdan

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Čimburović NikolaPerović Nebojša

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES20811645Pobednik
ACUMENICS528520Poraženi

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG0010040.0020.0000000
7Marko VukobratPG1442051145.5030.04666.7313
8Svetozar NešićC0220010.0000000110
13Bogdan NikolićPG62002922.2030.022100.0200
16Stevica StevićSF1400040.0030.01250.0220
20Nikola GenčićSG12001520.0020.0000020
23Nikola ŠkundrićC1310106785.70001250.0373
24Saša PlatišaSG0110020.0000000011
33Vladimir ObućinaPF69202728.6010.02450.0452
77Luka TopalovićPF42002825.0020.0020.0110
 Ukupno 453690185831.00160.0101855.616209

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Nikola BorovićC33001250.00001425.0123
7Aleksa AleksićSG0100010.0010.0000011
8Veljko RepićPG0100020.0000000010
9Marko BrankovićPG0000000000000002
11Srđan SpasojevićPF0310040.0000000032
14Nikola TasićPF0100010.0010.0000101
16Uroš SpasojevićPG33001250.0010.01250.0121
18Aleksandar CrnogoracPF23001425.0000000210
41Darko GluhovićPF3300040.01333.3020.0032
89Ivana MarkovićPF22001616.7000020.0200
15Nemanja RadosavljevićC53012633.31333.3060.0124
13Miodrag BlažićPF25121520.0010.0020.0320
 Ukupno 20282373718.921020.021811.1111716