Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

2/08 SEVEN BRIDGES – RT-RK

Balon Corn

SEVEN BRIDGES

35
win
24
loss
Balon Corn

RT-RK

IT Liga 25/11/2018 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
25/11/2018 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić Mihajlo

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Svrkota NikolaVidaković Nikola

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES1199635Pobednik
RT-RK2561124Poraženi

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG53102922.21333.3000124
8Svetozar NešićC2500030.0010.02450.0233
10Bojan StankićPG20001250.0000000000
13Bogdan NikolićPG0400050.0010.0000042
20Nikola GenčićSG34001425.0010.01250.0131
23Nikola ŠkundrićC66113475.0000000150
33Vladimir ObućinaPF28101812.5020.0020.0354
45Vojislav VarjačićPF0000020.0000000000
77Luka TopalovićPF0000020.0000020.0000
7Marko VukobratPG1560051145.51333.35862.5331
 Ukupno 353631135026.021118.281844.4112515

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG64001425.011100.03475.0223
1Đorđe GlišićPG0000010.0000000000
4Milan PetrovićSF0200060.0010.0000021
5Nemanja NikolićPG0100020.0000000012
8Dušan IgićPG2010030.0020.02366.7002
11Goran JakovljevićC7150131323.1010.01616.7782
14Dimitrije NikolićC39231425.00001333.3272
22Ivan CvetkovićPG410021315.4030.0000101
24Dimitrije PetrovićPF0000020.0000000000
33Dušan JovanovićC0000000000000001
12Slavko RadovićSF23001250.0010.0000030
 Ukupno 24353485016.01911.171643.8122314