Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

2/08 SEVEN BRIDGES – RT-RK

IT Liga 25/11/2018 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
25/11/2018 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić Mihajlo

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Svrkota NikolaVidaković Nikola

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES1199635Pobednik
RT-RK2561124Poraženi

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG53102922.21333.3000124
8Svetozar NešićC2500030.0010.02450.0233
10Bojan StankićPG20001250.0000000000
13Bogdan NikolićPG0400050.0010.0000042
20Nikola GenčićSG34001425.0010.01250.0131
23Nikola ŠkundrićC66113475.0000000150
33Vladimir ObućinaPF28101812.5020.0020.0354
45Vojislav VarjačićPF0000020.0000000000
77Luka TopalovićPF0000020.0000020.0000
7Marko VukobratPG1560051145.51333.35862.5331
 Ukupno 353631135026.021118.281844.4112515

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG64001425.011100.03475.0223
1Đorđe GlišićPG0000010.0000000000
4Milan PetrovićSF0200060.0010.0000021
5Nemanja NikolićPG0100020.0000000012
8Dušan IgićPG2010030.0020.02366.7002
11Goran JakovljevićC7150131323.1010.01616.7782
14Dimitrije NikolićC39231425.00001333.3272
22Ivan CvetkovićPG410021315.4030.0000101
24Dimitrije PetrovićPF0000020.0000000000
33Dušan JovanovićC0000000000000001
12Slavko RadovićSF23001250.0010.0000030
 Ukupno 24353485016.01911.171643.8122314