Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

2/07 SAGA – BOSCH

Balon Corn

SAGA

50
win
32
loss
Balon Corn

BOSCH

IT Liga 25/11/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
25/11/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučković B.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Perović NebojšaŠoškić Marko

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA82361350Pobednik
BOSCH11106532Poraženi

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Ranko StanojevićPF62102540.02540.0020.0021
8Manja MiljevićSG31101425.01333.3020.0010
10Dejan SrećkovićSG25001333.3000000232
11Miloš BakićSG0320060.0040.0000123
13Bojan OstojićPG761021020.01520.022100.0153
15Marko OstojićC32001333.30001250.0201
50Slaven MiloševićC19111261060.03560.044100.0472
77Đorđe ZečevićPF0000000000000000
87Branko SmiljkovićSF55002366.71250.0000142
91Ivan VujićSF54302825.0030.01250.0313
 Ukupno 503992175232.782729.681457.1142517

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF49002922.2020.0000630
5Dušan MajstorovićPG621231520.0050.0020.0026
8Periša LukovićPF1350041136.41520.04757.1232
14Nebojša ĆelićC200011100.0000000000
23Pavle TodorovićPG0320060.0010.0000122
24Aleksandar MilovanovićC53002633.30001333.3123
74Milan CvetićaninSF2100040.0010.022100.0011
 Ukupno 322332125223.11147.171450.0101314