Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

2/07 SAGA – BOSCH

IT Liga 25/11/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
25/11/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota Vučković B.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Perović NebojšaŠoškić Marko

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA82361350Pobednik
BOSCH11106532Poraženi

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Ranko StanojevićPF62102540.02540.0020.0021
8Manja MiljevićSG31101425.01333.3020.0010
10Dejan SrećkovićSG25001333.3000000232
11Miloš BakićSG0320060.0040.0000123
13Bojan OstojićPG761021020.01520.022100.0153
15Marko OstojićC32001333.30001250.0201
50Slaven MiloševićC19111261060.03560.044100.0472
77Đorđe ZečevićPF0000000000000000
87Branko SmiljkovićSF55002366.71250.0000142
91Ivan VujićSF54302825.0030.01250.0313
 Ukupno 503992175232.782729.681457.1142517

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF49002922.2020.0000630
5Dušan MajstorovićPG621231520.0050.0020.0026
8Periša LukovićPF1350041136.41520.04757.1232
14Nebojša ĆelićC200011100.0000000000
23Pavle TodorovićPG0320060.0010.0000122
24Aleksandar MilovanovićC53002633.30001333.3123
74Milan CvetićaninSF2100040.0010.022100.0011
 Ukupno 322332125223.11147.171450.0101314