Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

2/06 ACUMENICS – VIP MOBILE

Balon Corn

ACUMENICS

28
loss
96
win
Balon Corn

VIP MOBILE

IT Liga 25/11/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
25/11/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić Mihajlo

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Svrkota NikolaBulatović Luka

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS5114828Poraženi
VIP2924113196Pobednik

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Nikola MastiloC282541114027.51147.152817.9111420
 Ukupno 282541114027.51147.152817.9111420

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF51402450.0010.022100.0013
6Petar RadivojevićSG87303650.01250.011100.0340
9Milan CvetkovićSG151106966.73650.0000100
13Đorđe TošićSG54002922.21520.0000220
14Miloš RužićSF271250131586.72450.01250.0842
15Hrvoje ErorC54002540.00001250.0400
22Nenad MitrovićPF0000000000000001
23Aleksandar OreščaninSG92304850.01520.0020.0110
24Miloš MijuškovićPF164106875.011100.03560.0041
66Marko MijuškovićC68003560.0000000080
 Ukupno 9643170416959.492437.581457.119247