Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

2/06 ACUMENICS – VIP MOBILE

IT Liga 25/11/2018 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
25/11/2018 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić Mihajlo

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Svrkota NikolaRadović Nemanja

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS5114828Poraženi
VIP2924113196Pobednik

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Nikola MastiloC282541114027.51147.152817.9111420
 Ukupno 282541114027.51147.152817.9111420

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF51402450.0010.022100.0013
6Petar RadivojevićSG87303650.01250.011100.0340
9Milan CvetkovićSG151106966.73650.0000100
13Đorđe TošićSG54002922.21520.0000220
14Miloš RužićSF271250131586.72450.01250.0842
15Hrvoje ErorC54002540.00001250.0400
22Nenad MitrovićPF0000000000000001
23Aleksandar OreščaninSG92304850.01520.0020.0110
24Miloš MijuškovićPF164106875.011100.03560.0041
66Marko MijuškovićC68003560.0000000080
 Ukupno 9643170416959.492437.581457.119247