Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

14/55 BOSCH – MUHLBAUER

IT Liga 07/04/2019 - 18:00
Balon Corn
IT Liga 07/04/2019 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
07/04/2019 18:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Kaličanin S.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošBošković Aleksandar

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER101013942Pobednik
BOSCH6391533Poraženi

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
7Ivan MalićSF24001425.0000000220
8Uroš PetrovićPG33701250.01250.0000038
9Branimir RackovićSG562121020.01520.0000060
10Vuk NikolićSG1360051338.51520.02450.0242
14Uroš ErićC0511030.0000000140
17Bojan KovačevićPF1500060.0010.01250.0321
24Vladimir StankovićPF26121911.1050.0000152
32Marko LopičićC1610016966.70004850.0463
 Ukupno 4245115165628.631816.771450.0133216

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Dušan MajstorovićPG651021513.3040.02450.0322
15Semir JukovićSF32001250.01250.0000021
24Aleksandar MilovanovićC6111031030.00000001100
33Mateja MilenkovićPG42102540.0010.0000111
42Nemanja RadojevićPF73103742.9030.01616.7031
43Bogdan ZdravkovićSG22101250.0000000200
69Ognjen PejovićSF55102825.0030.011100.0140
74Milan CvetićaninSF0400020.0000020.0131
 Ukupno 333460145127.51137.741330.89256