Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

14/54 RT-RK – ACUMENICS

IT Liga 07/04/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 07/04/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
07/04/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Kaličanin S.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošBošković Aleksandar

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK997934Poraženi
ACUMENICS126111039Pobednik

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG0200020.0000000110
7Darko StošićPF0000000000000000
8Dušan IgićPG0110080.0030.0000013
10Rade DobrićSG1400020.0010.01425.0221
13Marko ZekovićSG0000000000000000
14Dimitrije NikolićC770031618.81616.7020.0253
21Igor GrkavacSF473021216.7040.0000520
22Ivan CvetkovićPG47101616.71333.31250.0254
11Goran JakovljevićC18172081650.011100.011100.0981
 Ukupno 344570146222.631816.73933.3212412

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar VasiljevićSF1293161442.9030.0020.0360
4Srđan KovačevićSG20101425.0010.0000002
8Veljko RepićPG33001425.011100.0000031
11Srđan SpasojevićPF107303742.90004850.0252
14Nikola TasićPF63102633.32540.0000030
16Uroš SpasojevićPG23001333.3010.0000121
31Nenad PetrovićC24001250.0000000042
41Darko GluhovićPF0000010.0000000000
88Miloš KaljevićPG22101425.0020.0000020
89Ivana MarkovićPF0000020.0020.0000000
 Ukupno 393191164734.031520.041040.06258