Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

13/52 RT-RK – MICROSOFT

IT Liga 30/03/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 30/03/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
30/03/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Kaličanin S.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Bošković AleksandarVidaković Nikola

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
RT-RK101011839Poraženi
MICROSOFT1312121148Pobednik

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG31101714.31616.7000011
11Goran JakovljevićC7132131323.10001425.0671
12Slavko RadovićSF22001250.0000000110
14Dimitrije NikolićC127214944.411100.03650.0255
21Igor GrkavacSF1221241233.32450.022100.0201
22Ivan CvetkovićPG32101128.31616.7000023
24Dimitrije PetrovićPF0100000000000100
 Ukupno 392874145525.551729.461250.0121611

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Srdjan MarkovićPF1275151145.50002366.7253
3Miloš BrzakovićPG61002450.022100.0000010
10Vuk JovanovićPG442011100.011100.01250.0132
14David MilićevićPG1364031127.3020.071258.3155
15Denis AličićSF0000000000000000
21Milan TopalovićPF35001250.01250.0000054
24Dmitar RedžićPF28031250.0000000170
83Mićo BanovićC83004850.0000000211
11Lazar TrnavacC0100010.0010.0000100
 Ukupno 4835114174042.54850.0101758.882715