Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

13/50 ACUMENICS – SAGA

IT Liga 31/03/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 31/03/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
31/03/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošPerović Nebojša

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
ACUMENICS5861837Pobednik
SAGA1779235Poraženi

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar VasiljevićSF2930061154.5030.0172277.3031
4Srđan KovačevićSG0000060.0040.0000000
8Veljko RepićPG0100050.0020.0000011
14Nikola TasićPF0210030.0020.0000020
41Darko GluhovićPF21001714.3010.0000100
88Miloš KaljevićPG52001425.0020.03475.0020
89Ivana MarkovićPF0000010.0010.0000000
16Uroš SpasojevićPG1301040.0010.01425.0121
11Srđan SpasojevićPF0001020.0010.0000000
 Ukupno 37121284318.60170.0213070.02103

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC57401250.00003650.0254
4Jovan TomovićPF62213475.0000020.0110
11Miloš BakićSG62101520.01333.333100.0022
12Marko TopalovićSF22001333.3010.0000022
15Marko OstojićC45002366.7000000322
35Aleksandar OstojićPG85004944.4010.0000146
77Đorđe ZečevićPF26001616.7010.0000240
78Dalibor MitićC0500010.0000020.0140
91Ivan VujićSF25011425.0010.0000142
 Ukupno 353972143737.81714.361346.2112818