Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

13/49 SEVEN BRIDGES – MUHLBAUER

IT Liga 31/03/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 31/03/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
31/03/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kostić MilanPrica Miloš

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES151310644Pobednik
MÜHLBAUER1099331Poraženi

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG114304850.01250.02450.0042
5Aleksandar ParabuckiPF0611070.0010.0000060
8Svetozar NešićC66201333.31250.03475.0062
20Nikola GenčićSG61203742.9010.0000010
23Nikola ŠkundrićC67002825.00002450.0343
33Vladimir ObućinaPF1581051241.73560.02540.0264
40Zdravko LekovićPG0010040.0000000001
 Ukupno 4432101154930.651145.591752.952712

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
7Ivan MalićSF21001425.0000000101
8Uroš PetrovićPG953031618.821020.01520.0057
9Branimir RackovićSG85103742.92540.0020.0140
10Vuk NikolićSG250011010.0050.0000142
14Uroš ErićC0602040.0010.0000151
17Bojan KovačevićPF1401060.0040.01250.0220
32Marko LopičićC916012728.600051050.06103
 Ukupno 314244105418.542516.071936.8123014