Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

12/46 VIP MOBILE – MICROSOFT

IT Liga 24/03/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 24/03/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
24/03/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Bulatović LukaVidaković Nikola

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
VIP1820182076Pobednik
MICROSOFT0616231459Poraženi

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
6Petar RadivojevićSG64103742.9030.0000220
9Milan CvetkovićSG0100070.0060.0000010
14Miloš RužićSF1996081266.711100.02450.0451
15Hrvoje ErorC0300040.0000020.0210
22Nenad MitrovićPF421022100.0000000111
23Aleksandar OreščaninSG37330142653.861735.33650.0213
66Marko MijuškovićC1010145862.5000000280
 Ukupno 7632124326648.572725.951241.713195

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Srdjan MarkovićPF1971071353.81333.34666.7160
6Milan JeremićPF20001250.0010.0000001
10Vuk JovanovićPG0320010.0010.0000031
11Lazar TrnavacC20011250.0010.0000000
14David MilićevićPG27210102050.05862.52450.0023
16Vladimir IvanovićC470022100.0000000340
17Nemanja StefanovićSF584111010.0040.03650.0263
24Dmitar RedžićPF0201010.0000000021
 Ukupno 592983225143.161833.391656.36239