Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

12/45 MUHLBAUER – ACUMENICS

IT Liga 24/03/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 24/03/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
24/03/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Šoškić MarkoĆirić Marija

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER122310752Poraženi
ACUMENICS1210112255Pobednik

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Stevan UzelacSF0200010.0010.0000021
3Aleksandar RadovanovićPG1313051729.41911.12450.0012
8Uroš PetrovićPG26201616.7040.0020.0061
9Branimir RackovićSG71103475.01250.0000100
10Vuk NikolićSG56202633.31425.0000153
14Uroš ErićC62002540.00002366.7200
17Bojan KovačevićPF431011100.00002366.7032
21Nikola RatkovićSF71003560.011100.0000010
32Marko LopičićC86014944.4000010.0241
 Ukupno 522891215438.942119.061346.262210

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar VasiljevićSF1932051631.31520.081650.0033
5Nikola BorovićC46201425.00002450.0241
8Veljko RepićPG0000020.0000000001
11Srđan SpasojevićPF169105862.500061442.9450
16Uroš SpasojevićPG103003475.011100.03560.0211
88Miloš KaljevićPG0200020.0010.0000020
89Ivana MarkovićPF0000000000000000
41Darko GluhovićPF0000010.0000000000
14Nikola TasićPF0200030.0030.0000020
00Nikola MastiloC0000000000000000
13Miodrag BlažićPF67003475.0000000252
 Ukupno 553250174438.621020.0193948.710228