Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

11/44 SEVEN BRIDGES – MICROSOFT

IT Liga 17/03/2019 - 18:00
Balon Corn
IT Liga 17/03/2019 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
17/03/2019 18:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Čimburović NikolaKrivokuća Nemanja

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES211571356Pobednik
MICROSOFT13310733Poraženi

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG532021020.01520.0000120
7Marko VukobratPG2572091369.21520.066100.0432
23Nikola ŠkundrićC1091251145.5010.0000362
33Vladimir ObućinaPF14134251729.41425.03560.0583
45Vojislav VarjačićPF0100040.0010.0000010
52Željko PešteracSG23111333.3010.0000121
77Luka TopalovićPF0102010.0000000100
 Ukupno 5637107225937.331717.691181.815228

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG35111128.31520.0000145
10Vuk JovanovićPG23101250.0010.0000032
11Lazar TrnavacC0210050.0010.0000110
13Vukašin RankovićSF1300020.00001250.0030
14David MilićevićPG1421061250.01333.31425.0201
15Denis AličićSF0200020.0000000022
17Nemanja StefanovićSF135114944.41425.04666.7233
24Dmitar RedžićPF0100000000000010
83Mićo BanovićC0200010.0000000110
 Ukupno 332552124526.731421.461250.071813