Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  3. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  4. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  5. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE

11/44 SEVEN BRIDGES – MICROSOFT

IT Liga 17/03/2019 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
17/03/2019 18:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Čimburović NikolaKrivokuća Nemanja

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES211571356Pobednik
MICROSOFT13310733Poraženi

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG532021020.01520.0000120
7Marko VukobratPG2572091369.21520.066100.0432
23Nikola ŠkundrićC1091251145.5010.0000362
33Vladimir ObućinaPF14134251729.41425.03560.0583
45Vojislav VarjačićPF0100040.0010.0000010
52Željko PešteracSG23111333.3010.0000121
77Luka TopalovićPF0102010.0000000100
 Ukupno 5637107225937.331717.691181.815228

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG35111128.31520.0000145
10Vuk JovanovićPG23101250.0010.0000032
11Lazar TrnavacC0210050.0010.0000110
13Vukašin RankovićSF1300020.00001250.0030
14David MilićevićPG1421061250.01333.31425.0201
15Denis AličićSF0200020.0000000022
17Nemanja StefanovićSF135114944.41425.04666.7233
24Dmitar RedžićPF0100000000000010
83Mićo BanovićC0200010.0000000110
 Ukupno 332552124526.731421.461250.071813