Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

11/42 SAGA – MÜHLBAUER

IT Liga 17/03/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 17/03/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
17/03/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošPerović Nebojša

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA111482558Pobednik
MÜHLBAUER16881952Poraženi

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC0000000000000000
4Jovan TomovićPF0000000000000000
10Dejan SrećkovićSG21101812.5020.0000102
11Miloš BakićSG54102922.21520.0000134
15Marko OstojićC311101520.00001250.0740
46Goran VujićPG21301425.0000000013
50Slaven MiloševićC391311152853.661346.23650.0581
55Branislav SimjanovićPG0400040.0020.0020.0130
91Ivan VujićSF73003933.31520.0000122
 Ukupno 583771236734.382729.641040.0162112

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Stevan UzelacSF35001520.01333.3000142
7Ivan MalićSF22001333.3000000020
8Uroš PetrovićPG871402922.21520.031030.0166
10Vuk NikolićSG29600122646.241233.31333.3155
17Bojan KovačevićPF41002540.0010.0000100
32Marko LopičićC614013742.9000010.03112
 Ukupno 5235141215538.262128.641428.672815