Najnovije vesti
  1. NASTAVAK TAKMIČENJA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  2. USPEŠNO ZAVRŠENA NOVOGODIŠNJA, HUMANITARNA AKCIJA “PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE”
  3. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  4. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  5. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE

11/42 SAGA – MÜHLBAUER

IT Liga 17/03/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
17/03/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošPerović Nebojša

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA111482558Pobednik
MÜHLBAUER16881952Poraženi

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC0000000000000000
4Jovan TomovićPF0000000000000000
10Dejan SrećkovićSG21101812.5020.0000102
11Miloš BakićSG54102922.21520.0000134
15Marko OstojićC311101520.00001250.0740
46Goran VujićPG21301425.0000000013
50Slaven MiloševićC391311152853.661346.23650.0581
55Branislav SimjanovićPG0400040.0020.0020.0130
91Ivan VujićSF53002922.21520.0000122
 Ukupno 563771226732.882729.641040.0162112

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Stevan UzelacSF35001520.01333.3000142
7Ivan MalićSF22001333.3000000020
8Uroš PetrovićPG871402922.21520.031030.0166
10Vuk NikolićSG29600122646.241233.31333.3155
17Bojan KovačevićPF41002540.0010.0000100
32Marko LopičićC614013742.9000010.03112
 Ukupno 5235141215538.262128.641428.672815