Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

10/40 ACUMENICS – SEVEN BRIDGES

IT Liga 09/03/2019 - 18:00
Balon Corn
IT Liga 09/03/2019 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
09/03/2019 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Bošković AleksandarJoksimović Miloš

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234OTTIshod
ACUMENICS161167343Poraženi
SEVEN BRIDGES1341310949Pobednik

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar VasiljevićSF2192092733.32825.01520.0274
5Nikola BorovićC512122540.00001250.0482
8Veljko RepićPG0100020.0010.0000011
11Srđan SpasojevićPF840041136.4010.0020.0222
14Nikola TasićPF31001333.31333.3000011
16Uroš SpasojevićPG2400060.0030.022100.0311
41Darko GluhovićPF0000010.0010.0000000
88Miloš KaljevićPG41002366.7000000013
89Ivana MarkovićPF0000000000000000
 Ukupno 433232185831.031717.641136.4112114

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG1052042020.01911.11250.0144
5Aleksandar ParabuckiPF760031127.3010.01250.0241
8Svetozar NešićC95203742.91333.322100.0147
9Anđelko GolubovićC0100000000000011
20Nikola GenčićSG95004666.7010.01250.0050
23Nikola ŠkundrićC65213650.0010.0010.0141
33Vladimir ObućinaPF813403742.9020.022100.0581
 Ukupno 4940101205735.121711.871163.6103015