Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

10/39 SAGA – RT-RK

IT Liga 09/03/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 09/03/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
09/03/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Joksimović MilošĆirić Marija

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA141381247Pobednik
RT-RK6917840Poraženi

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Ranko StanojevićPF74103650.01333.3000041
8Manja MiljevićSG40101425.01250.01250.0001
10Dejan SrećkovićSG1510010.00001250.0230
11Miloš BakićSG31001333.31250.0000013
12Marko TopalovićSF22001520.0020.0010.0112
15Marko OstojićC44102633.3010.0000402
50Slaven MiloševićC1993261250.01616.76875.0092
87Branko SmiljkovićSF34001250.011100.0000130
91Ivan VujićSF42002540.02450.0000025
 Ukupno 473172174438.672133.381361.582316

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Kosta MalenićSG23001616.7020.0000301
1Đorđe GlišićPG0000000000000000
5Nemanja NikolićPG0220030.0000000023
10Rade DobrićSG2100010.0010.02450.0010
11Goran JakovljevićC116124944.4010.03475.0150
12Slavko RadovićSF0100000000000012
14Dimitrije NikolićC7112131127.3010.01333.3561
21Igor GrkavacSF1391151533.33837.5000721
22Ivan CvetkovićPG530021216.7050.01250.0211
 Ukupno 403664155726.331816.771353.818189