Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

10/38 MICROSOFT – BOSCH

IT Liga 09/03/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 09/03/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
09/03/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Bošković AleksandarĆirić Marija

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MICROSOFT71010936Pobednik
BOSCH1046525Poraženi

MICROSOFT

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Uroš IsakovićSG1384052025.0070.03650.0172
6Milan JeremićPF0210010.0000000110
10Vuk JovanovićPG23011520.0020.0000120
11Lazar TrnavacC21101250.0010.0020.0010
13Vukašin RankovićSF0000030.0000000000
17Nemanja StefanovićSF1770061060.022100.03742.9071
31Marko TrifunovićC211001250.0000000381
83Mićo BanovićC0100030.0000000013
 Ukupno 363361144630.421216.761540.06277

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF03101812.5020.0000120
8Periša LukovićPF540021216.71425.0000223
14Nebojša ĆelićC0200000000000020
15Semir JukovićSF31001616.71616.7000010
23Pavle TodorovićPG1600050.00001250.0062
24Aleksandar MilovanovićC27001714.3000000161
42Nemanja RadojevićPF76001250.0010.05683.3152
43Bogdan ZdravkovićSG0200010.0010.0000201
74Milan CvetićaninSF74103933.3010.01250.0131
 Ukupno 25352095018.021513.371070.082710