Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

10/37 MUHLBAUER – VIP MOBILE

IT Liga 10/03/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 10/03/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
10/03/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Kaličanin S.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošČimburović Nikola

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER710141243Poraženi
VIP1813111961Pobednik

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar RadovanovićPG802041330.8050.0020.0001
4Borislav TabakovićSG0520050.0030.0000141
8Uroš PetrovićPG59402922.2030.011100.0272
9Branimir RackovićSG0800060.0030.0000171
10Vuk NikolićSG2161081747.15955.6010.0064
14Uroš ErićC0514060.0000020.0320
32Marko LopičićC96004757.10001520.0421
 Ukupno 4339104186328.652321.721118.2112810

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF1443261060.02633.3020.0041
6Petar RadivojevićSG220100000022100.0020
9Milan CvetkovićSG62002540.02450.0000110
13Đorđe TošićSG0000000000000000
14Miloš RužićSF4310020.0020.044100.0030
15Hrvoje ErorC20001250.0000000000
23Aleksandar OreščaninSG1453051435.73742.91250.0052
24Miloš MijuškovićPF15123371353.81250.0010.0396
66Marko MijuškovićC412022825.0000010.00120
 Ukupno 6140108235442.682138.171258.34369