Najnovije vesti
  1. PREDSTAVLJAMO VAM GENERALNOG SPONZORA IT LIGE
  2. PAKETIĆ SA TERENA STIŽE DA DECI IGRA BUDE BLIŽE
  3. ODBROJAVANJE DO POČETKA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE MOŽE DA POČNE
  4. POČINJE PLEJ-OF IT LIGE
  5. ZAVRŠEN REGULARNI DEO KOŠARKAŠKE IT LIGE

1/04 VIP MOBILE – SAGA

IT Liga 17/11/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
17/11/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kral PetarŠoškić Marko

Rezultati

Ekipa1234TIshod
VIP181581455Pobednik
SAGA20941447Poraženi

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
6Petar RadivojevićSG68012450.01250.01250.0170
9Milan CvetkovićSG1400051338.541233.3000000
13Đorđe TošićSG0200020.0020.0000020
14Miloš RužićSF67302633.3010.02825.0252
15Hrvoje ErorC0100000000000101
23Aleksandar OreščaninSG2776091752.961154.53560.0165
66Marko MijuškovićC48051520.011100.01250.0350
 Ukupno 573396194740.4122941.471741.28258

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC413101812.5010.02450.01122
11Miloš BakićSG81103742.92633.3000101
12Marko TopalovićSF33201425.0020.01425.0211
14Milan StojanovićSF20001250.0010.0000000
15Marko OstojićC72003560.011100.0000111
50Slaven MiloševićC1640071450.01616.711100.0042
77Đorđe ZečevićPF24001520.0010.0000310
78Dalibor MitićC20001425.0020.0010.0000
91Ivan VujićSF32101616.71333.3000022
 Ukupno 472950195534.552321.741040.08219