Najnovije vesti
  1. Letnja košarkaška Liga
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

1/04 VIP MOBILE – SAGA

Balon Corn

VIP MOBILE

55
win
47
loss
Balon Corn

SAGA

IT Liga 17/11/2018 - 18:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
17/11/2018 18:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Kral PetarŠoškić Marko

Mesto

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
VIP181581455Pobednik
SAGA20941447Poraženi

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
6Petar RadivojevićSG68012450.01250.01250.0170
9Milan CvetkovićSG1400051338.541233.3000000
13Đorđe TošićSG0200020.0020.0000020
14Miloš RužićSF67302633.3010.02825.0252
15Hrvoje ErorC0100000000000101
23Aleksandar OreščaninSG2776091752.961154.53560.0165
66Marko MijuškovićC48051520.011100.01250.0350
 Ukupno 573396194740.4122941.471741.28258

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Vladimir DavidovićC413101812.5010.02450.01122
11Miloš BakićSG81103742.92633.3000101
12Marko TopalovićSF33201425.0020.01425.0211
14Milan StojanovićSF20001250.0010.0000000
15Marko OstojićC72003560.011100.0000111
50Slaven MiloševićC1640071450.01616.711100.0042
77Đorđe ZečevićPF24001520.0010.0000310
78Dalibor MitićC20001425.0020.0010.0000
91Ivan VujićSF32101616.71333.3000022
 Ukupno 472950195534.552321.741040.08219