Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

04/04 MUHLBAUER – RT-RK

IT Liga 21/04/2019 - 19:00
Balon Corn
IT Liga 21/04/2019 - 19:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
21/04/2019 19:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Prica MilošĆirić Marija

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
MÜHLBAUER81121132Pobednik
RT-RK1194226Poraženi

MÜHLBAUER

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Aleksandar RadovanovićPG1212041428.6050.04757.1011
7Ivan MalićSF0300010.0000000210
9Branimir RackovićSG46001911.1020.02450.0150
10Vuk NikolićSG650121118.2050.022100.0143
14Uroš ErićC26021425.0000020.0332
17Bojan KovačevićPF0200020.0000000110
24Vladimir StankovićPF86013742.92540.0000061
32Marko LopičićC0500010.0000020.0230
 Ukupno 323424114922.421711.881747.110247

RT-RK

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Đorđe GlišićPG0000000000000000
4Milan PetrovićSF65003560.0000000233
10Rade DobrićSG23001425.0010.0020.0120
11Goran JakovljevićC96203837.50003475.0152
12Slavko RadovićSF0000000000000000
14Dimitrije NikolićC28101714.3010.0020.0352
21Igor GrkavacSF570021216.71520.0000252
22Ivan CvetkovićPG24101812.5030.0000134
25Ivan ĐokićPF0200010.0010.0000020
0Kosta MalenićSG0000020.0010.0000002
 Ukupno 263540114723.41128.33837.5102515