Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

02/04 VIP MOBILE – BOSCH

IT Liga 21/04/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 21/04/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
21/04/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Bulatović LukaKostić Milan

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
VIP1214112360Pobednik
BOSCH1184427Poraženi

VIP

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
1Vladimir BalaševSF69402728.62540.0000184
6Petar RadivojevićSG76002366.71250.022100.0240
9Milan CvetkovićSG51002825.01714.3000011
13Đorđe TošićSG46002633.3040.0000151
14Miloš RužićSF65202825.0020.02540.0410
22Nenad MitrovićPF0000000000000000
23Aleksandar OreščaninSG74622633.32633.31250.0041
24Miloš MijuškovićPF113015955.61333.3000031
66Marko MijuškovićC14100571450.0000000281
 Ukupno 6044128246139.372924.15955.610349

BOSCH

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
0Radomir LazićPF660031030.0020.0000330
5Dušan MajstorovićPG1271141921.11616.73560.0167
8Periša LukovićPF0500030.0020.0000052
24Aleksandar MilovanovićC1800080.00001425.0620
42Nemanja RadojevićPF64002922.2020.02450.0222
74Milan CvetićaninSF25101911.1000000141
 Ukupno 273521105817.21128.361346.2132212