Najnovije vesti
  1. EKIPA 4K MBS OSVOJILA LETNJU KOŠARKAŠKU LIGU
  2. ALL STAR UTAKMICA, LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  3. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  4. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  5. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR

01/04 SEVEN BRIDGES – SAGA

IT Liga 20/04/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 20/04/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
20/04/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Subota Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Marčetić DušanBošković Aleksandar

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SEVEN BRIDGES91061540Poraženi
SAGA11891644Pobednik

SEVEN BRIDGES

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
3Vladimir TomićSG1362031421.41812.56875.0331
5Aleksandar ParabuckiPF320011100.00001250.0110
8Svetozar NešićC32101333.3010.01425.0022
9Anđelko GolubovićC0100000000000010
13Bogdan NikolićPG72303742.9030.01250.0201
14Jovan ČejovićC67023650.0010.0020.0340
20Nikola GenčićSG22001333.3000000111
23Nikola ŠkundrićC0420030.0010.0000130
33Vladimir ObućinaPF67102540.0020.02450.0251
 Ukupno 403392144233.31166.3112250.013206

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
4Jovan TomovićPF312011100.011100.0040.0011
5Ranko StanojevićPF22101616.7020.0000021
8Manja MiljevićSG50002450.01333.3000000
10Dejan SrećkovićSG20001250.0000000001
12Marko TopalovićSF23001250.0010.0000121
15Marko OstojićC0200020.0000000111
50Slaven MiloševićC2571171546.74666.771258.3251
66Nikola MiljanićPF0200000000000021
77Đorđe ZečevićPF33001333.3010.01425.0120
78Dalibor MitićC20101333.3020.0000000
91Ivan VujićSF0320010.0000000030
 Ukupno 442371153938.561637.582040.05187