Najnovije vesti
  1. LETNJA KOŠARKAŠKA LIGA
  2. EKIPA VIP MOBILE PRVAK IT LIGE U SEZONI 2018/2019
  3. PRVI REGIONALNI HelloWorld FINAL FOUR
  4. ZAVRŠNICA DRUGE SEZONE KOŠARKAŠKE IT LIGE
  5. PLEJOF KOŠARKAŠKE IT LIGE JE POČEO

01/02 SAGA – ACUMENICS

IT Liga 05/05/2019 - 17:00
Balon Corn
IT Liga 05/05/2019 - 17:00
Balon Corn

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Delegat
05/05/2019 17:00 IT Liga 2018/2019 Nedelja Savić M.

Službena lica

Glavni sudijaSudija
Svrkota NikolaPerović Nebojša

Venue

Balon Corn
Grčića Milenka 74, Beograd, Serbia

Rezultati

Ekipa1234TIshod
SAGA121081141Pobednik
ACUMENICS13461538Poraženi

SAGA

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
5Ranko StanojevićPF0120040.0020.0000011
8Manja MiljevićSG31101333.3020.01250.0010
10Dejan SrećkovićSG0000000000000002
11Miloš BakićSG21001250.0010.0000010
13Bojan OstojićPG3000010.0010.033100.0001
15Marko OstojićC67002540.011100.01250.0433
55Branislav SimjanovićPG0000000000000000
77Đorđe ZečevićPF108003560.02366.72366.7172
78Dalibor MitićC2010010.0010.022100.0001
91Ivan VujićSF0110030.0010.0000012
12Marko TopalovićSF0000000000000001
50Slaven MiloševićC1580251145.52633.333100.0263
 Ukupno 412752123534.351827.8121580.072016

ACUMENICS

# Igrač Pozicija PTS REB AST BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO
00Nikola MastiloC0000000000000000
3Aleksandar VasiljevićSF2160051926.31911.1101471.4150
4Srđan KovačevićSG0000000000000000
5Nikola BorovićC0301020.0000000034
8Veljko RepićPG0100020.0010.0000010
11Srđan SpasojevićPF53012540.0010.01250.0122
13Miodrag BlažićPF430022100.0000020.0121
14Nikola TasićPF0100030.0030.0000010
16Uroš SpasojevićPG43001250.00002450.0120
18Aleksandar CrnogoracPF0000000000000000
31Nenad PetrovićC10000000001425.0000
88Miloš KaljevićPG300011100.011100.0000000
89Ivana MarkovićPF0000000000000000
41Darko GluhovićPF0000020.0000000000
 Ukupno 382002113828.921513.3142653.84167